Натуральний камінь

  На відмінність від бруківки кожний камінь має свій унікальний малюнок та фактуру, тому працювати з ним не просто але при грамотному комбінуванні і в середини приміщення і на фасадній стіні він виглядає дуже гарно. Асортимент природнього каменю настільки широкий, що дозволяє без праці підібрати імітацію скельної породи з глибоким рельєфом, пиляного вапняку, відполірованою водою гальки, цегельної кладки зі шляхетною патиною.  
 
  На сьогоднішній день камінь у приватному будівництві трактується і як символ благополуччя, достатку, надійності. Незамінний помічник при оздобленні Вашого заміського будинку, дачі, квартири. Простий у застосуванні, довговічний, не схильний до вицвітання. Згодом Ваш камінь тільки поліпшить свій зовнішній вигляд. Використання каміння у внутрішній і зовнішній обробці, з кожним роком стає все більше і це не дивно, адже при дотриманні технології укладання кам’яне облицювання буде служити практично вічно. Одним з найважливіших його властивостей є міцність, від якої залежить зносостійкість матеріалу. Чим міцніше камінь, тим довше він прослужить.
В залежності від твердості мінералів, що входять до складу гірської породи і значною мірою визначають її властивості, камені умовно поділяються на групи: 
  • міцні – кварцити, граніти, габро
  • середньої міцності – мармур, вапняки, травертини 
  • низької міцності – пухкі вапняки, туфи