Мощення доріжок природньою галькою

Мощення доріжок також один з прийомів  дизайнерського рішення, до оформлення садових доріжок і майданчиків. Мощення підійде як для молодого садка, з тільки що посадженими рослинами, так і в старому сформованому саду. Варто зауважити, мощення доріжок додасть неповторний колорит і витонченість ділянці з яскраво вираженим рельєфом або природним ландшафтом, а мощення галечником дозволить створити особливий малюнок саду, його індивідуальність і приватність.

Зазвичай, в саду хочеться бачити виключно природні матеріали, тому, галька ідеально підходить для мощення. Округлі форми галечника символізують потоки води, тому голяки органічно вписуються в будь-який наявний в саду ландшафт. Не випадково галька – улюблений матеріал ландшафтних архітекторів. Крім того, що вона завжди доречна, галька проста у використанні, а ефект завжди перевершує всі очікування.


 

   Мощення галькою вперше з’явилося в китайській садовій культурі. За законами фен-шуй галька і круглі ками повинні бути присутніми в будь-якому саду як символ злиття чоловічої і жіночої енергій інь і янь. Також в Китаї вважають, що ходіння босоніж галечним доріжках благотворно впливає на загальний стан організму. Вона гармонійно виглядає і на великих площах, і на вузьких звивистих доріжках. Галькою з давніх часів викладають орнаменти та візерунки, створюючи іноді справжні витвори мистецтва. Галька чудово поєднується майже з будь-якими штучними і натуральними матеріалами. Цю особливість галечника застосовують для комбінованого мощення доріжок. Вкраплення гальки в кольоровий бетон оживляє і прикрашає цей звичний матеріал, а чергування гальки з натуральним каменем перетворює доріжку в розкішний килим.


 

Галька буває морська і річкова, природна або оброблена, гладка або шорстка … В якості гальки може виступати оброблений (галтований) природний камінь. Як видно на фото, то з цього матеріалу можна рубити чудові композиції які гарно доповнять ваш ландшафт.